YATAŞ
500

YATAŞ İSVİÇRE'DE İLK MAĞAZASINI AÇTI

Türk mobilya sektörünü dünyada da başarıyla temsil eden Yataş Grup, yurt-dışındaki yatırımlarını sürdürüyor. 18 ülkede mağazası bulunan Yataş Grup yurtdışındaki 43'üncü mağazasını İsviçre’de açtı.

600

Active Balance

Vücudu her noktada mükemmel destekleyen, içerisindeki ve kumaşındaki hava kanalları sayesinde mikro uyku iklimi sağlayarak sizi uykuda terletmeyen yeni Active Balance yatağı keşfedin.

1000

Ergocoil Infinity – YENİ

Leggett & Platt ve Yataş işbirliğinden doğan Ergocoil Infinity yatak, diğer yaylı yataklara göre iki kat daha fazla yay ile iki kat daha fazla konfor sağlar. Ergocoil Infinity yatağın yüksek konforu sayesinde yorgun uyandığınız sabahları geride bırakacaksınız!

1100

Hourglass Air – YENİ

Farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına uygun destek sağlayan Hourglass Air, kişiye özel konfor sağlayarak herkes için ideal yatağı temsil eder. Progressive yay teknolojisi olan Hourglass yay teknolojisi, ağırlık ve basınç arttıkça daha fazla ve artan destek sağlar.

1200

Verticoil Flex - YENİ

Yataş'ın uluslararası işbirliğinin en yeni ürünlerinden Verticoil Flex yatak, sıradan yataklara göre %21 daha fazla yaya sahiptir. Böylece omurgayı daha fazla destekler, daha geniş bir uyku yüzeyi sunar.

1220

WORLD'E ÖZEL 12 TAKSİT

Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Nisan - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Yapı Kredi World kart ile Yapı Kredi POS'larından yapılacak 6 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

1500

Thermo Rest - Yeni

Yataş’ın 30 yılı aşan çelik yay üretim tecrübesiyle geliştirdiği DHT Yay Teknolojisi ile yatağınız yükseklik kaybı ve deformasyon yaşamaz, size de uzun yıllar aynı konforda uykunun keyfi kalır.

1600

Cool Action - Yeni

Cool Action yatak, birbirinden bağımsız hareket eden pocket yayları ile kişiye özel destek verirken Feran Ice ® teknolojisiyle ısıl konfor sağlar.

2500

Duplex

Duplex, Bonell Yay Sistemi ve geliştirilmiş konfor katmanlarıyla dokulara uygulanan basıncı en aza indirir. Bir tarafı sert, diğer tarafı yumuşak olan Duplex yatakta Yataş’a özel olarak çift tavlanmış çelik yaylar kullanılmıştır. Bu sayede yatağınız uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını korur.

2600

Supreme Comfort

Visco Elastic Hafızalı Sünger ve Mikro Pocket Yay teknolojisinin bir arada kullanıldığı hibrit yapısıyla ön plana çıkan Supreme Comfort, omurganın en riskli bölgesine özel olarak mükemmel basınç sönümleme ve destekleme özelliği sunar. Bakteri kaynaklı kötü koku oluşumunu engelleyen Fresche teknolojisi yatağın kullanım ömrü boyunca yatağı terketmez ve uzun süreli hijyen sağlar.

3200

Active Balance

Vücudu her noktada mükemmel destekleyen, içerisindeki ve kumaşındaki hava kanalları sayesinde mikro uyku iklimi sağlayarak sizi uykuda terletmeyen yeni Active Balance yatağı keşfedin.

3400

Yataş’la bu ‘Uyku’ başka uyku!

Siyah bir oda. Ortada bir yatak ve yatağın karşısında bir televizyon ünitesi. İsviçreli ünlü mimar Mario Botta’nın biçimsel dünyasını referans alan 1990 tarihli tasarımlar eşliğinde uykunun gizemli dünyasına yolculuk…

4300

Yeni Yataş Bedding Konsept Mağazaları Açıldı

Yataş Bedding Antalya, Hatay, Malatya, İran, İzmir (Alaçatı, Hatay, Narlıdere, Seferihisar, Karşıyaka, Urla, Alsancak, Bornova), Manisa, Fethiye, Sivas, Kırıkkale, İstanbul’da (Bahçelievler, İkitelli, Pendik, Kadıköy, Kozyatağı, Ümraniye, Bostancı) açıldı.
[+] Favori Ürünlerim