YENİ - Active Balance

Vücudu her noktada mükemmel destekleyen, içerisindeki ve kumaşındaki hava kanalları sayesinde mikro uyku iklimi sağlayarak sizi uykuda terletmeyen yeni Active Balance yatağı keşfedin.

YENİ - Duchess Comfort

Daha iyi bir uyku konforu ve mükemmel omurga desteği sunan 7 farklı özel bölgesi, vücut sıcaklığını engeleyen, üstün nem yönetimi sağlayan, anti bakteriyel ve toz akarlarına izin vermeyen akıllı malzeme ve tasarım kumaş teknoloji ödüllü Duchess’i keşfedin.

YENİ - Legend Climatic

Kişiye özel, akıllı tasarım ödüllü teknolojisiyle terlemeden kaynaklı nemi diğer yataklara göre %67 oranında daha fazla dağıtan; güçlü omurga desteğiyle ilk günkü konforunu yıllarca sürdüren, yeni Legend Climatic yatağı keşfedin.

YENİ - Supreme Comfort

Visco Elastic Hafızalı Sünger ve Mikro Pocket Yay teknolojisinin bir arada kullanıldığı hibrit yapısıyla ön plana çıkan Supreme Comfort, omurganın en riskli bölgesine özel olarak mükemmel basınç sönümleme ve destekleme özelliği sunar. Bakteri kaynaklı kötü koku oluşumunu engelleyen Fresche teknolojisi yatağın kullanım ömrü boyunca yatağı terketmez ve uzun süreli hijyen sağlar.

Yataş’a Kristal Elma Ödülü

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi markası Yataş, ‘Dünya Uyku Günü’ için Medina Turgul DDB’ye hazırlattığı ‘Bebek Uykusu’ ilanıyla iki önemli ödüle layık görüldü.

World’e özel peşin fiyatına 9 taksit!

Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 07 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında Yapı Kredi kredi kartları ile Yapı Kredi POS’larından yapılacak 3 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır.

Yataş’la bu ‘Uyku’ başka uyku!

Siyah bir oda. Ortada bir yatak ve yatağın karşısında bir televizyon ünitesi. İsviçreli ünlü mimar Mario Botta’nın biçimsel dünyasını referans alan 1990 tarihli tasarımlar eşliğinde uykunun gizemli dünyasına yolculuk…
[+] Favori Ürünlerim