Mobilya - Enza Home - Yataş

WORLD'E ÖZEL +6 TAKSİT

Yapı Kredi Worldcard ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 1 Nisan - 30 Haziran 2015 tarihleri arasında Yapı Kredi Worldcard kredi kartları ile WorldPOS'larından yapılacak 3 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır.

Enza Home Hakkında…

Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home…

Enza Yeni Bir Hayata

Enza Home, rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri ve ulaşılabilir tasarım anlayışıyla sizi “Yeni Bir Hayata” davet ediyor.

YENİLENEN – Boogie

Boogie’nin modern çizgisi salonda fark yaratmak isteyenler için önemli ipuçları sunuyor. İşlevsel tasarımı, farklı form ve desenlerdeki kırlentleri ile evlerin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlıyor.

ÖNERİLER – Ton-Sur-Ton Oyunlar

Duvarda bir odak noktası yaratmak için bir bölgeyi, duvar renginin bir ton daha açık renginde veya koyu tonunda boyayabilir ve buraya özel önem verdiğiniz resimleri veya objeleri asabilirsiniz. Bu formülü, tek bir duvarı, bütünüyle değişik bir duvar kağıdı ile kaplayarak da uygulayabilirsiniz.

Astro Deko – Oğlak Burcu 22 Aralık / 21 Ocak

Siz ve eviniz adeta klasik zarafetin simgesi. Yaşam alanınızla ilgili en önemli özelliğiniz, dış mekânda geçen zamana içeride geçenden daha değer vermeniz. Geleneksel olana bağlılığınızla ünlüsünüz. Prestij ve kalite, mobilya tercihlerinizin temelini oluşturuyor. Dış görünüm sizin için önemli bir özellik.
[+] Favori Ürünlerim