Yataş Grup Genç Tasarımcıları Destekliyor

Jüri Üyeliğini Yılmaz Seber, Derin Sarıyer gibi tasarımcıların üstlendiği 10. Ulusal Ev Mobilyaları ve Tasarım Yarışması’nda sonuçlar açıklandı. Yataş’ın sponsor olduğu ve üreticiliğini üstlendiği Mimar Sinan Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisi Emre Eslek’in Bedbed isimli projesi Uyuma Kategorisi’nde 1. Seçildi.

World’e özel peşin fiyatına 9 taksit!

Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 15 Ekim – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi kredi kartları ile Yapı Kredi POS’larından yapılacak 3 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır.

Enza Home Hakkında…

Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home…

Enza Yeni Bir Hayata

Enza Home, rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri ve ulaşılabilir tasarım anlayışıyla sizi “Yeni Bir Hayata” davet ediyor.

YENİLENEN – Boogie

Boogie’nin modern çizgisi salonda fark yaratmak isteyenler için önemli ipuçları sunuyor. İşlevsel tasarımı, farklı form ve desenlerdeki kırlentleri ile evlerin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlıyor.

ÖNERİLER – Ton-Sur-Ton Oyunlar

Duvarda bir odak noktası yaratmak için bir bölgeyi, duvar renginin bir ton daha açık renginde veya koyu tonunda boyayabilir ve buraya özel önem verdiğiniz resimleri veya objeleri asabilirsiniz. Bu formülü, tek bir duvarı, bütünüyle değişik bir duvar kağıdı ile kaplayarak da uygulayabilirsiniz.

Astro Deko – Yay Burcu 22 Kasım / 21 Aralık

Çok kültürlü bir yapıya sahip olduğunuz için, eviniz seyahat odaklı ve ve eklektik tarzda. Maceraperest ruhunuzu yansıtan eviniz, farklı kültürlere olan ilginizi yansıtıyor. Ev dışında çok vakit geçirdiğiniz ve sık sık seyahat ettiğiniz için fazla evcil sayılmazsınız, ancak özellikle bahçeli ve geniş evlerde kendinizi rahat hissediyorsunuz.
[+] Favori Ürünlerim