Enza Home Yeni Reklam Filmi İle Aileyi Genişletiyor

Sahip olduğu modern ve ulaşılabilir mobilya tasarımları ile, sektörün genç ve dinamik yapısını sahiplenen Enza Home, yeni reklam kampanyasında başlangıçlardan oluşan mutlu hikayeleri; genişleyen ailesiyle sunuyor. ‘’Yeni bir hayata’’ sloganı ile yer alan reklam filminde;hayattaki yeni başlangıçlar vurgulanıyor.

World’e özel peşin fiyatına 9 taksit!

Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 15 Ekim – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi kredi kartları ile Yapı Kredi POS’larından yapılacak 3 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır.

Enza Home Hakkında…

Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home…

Enza Yeni Bir Hayata

Enza Home, rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri ve ulaşılabilir tasarım anlayışıyla sizi “Yeni Bir Hayata” davet ediyor.

YENİLENEN – Boogie

Boogie’nin modern çizgisi salonda fark yaratmak isteyenler için önemli ipuçları sunuyor. İşlevsel tasarımı, farklı form ve desenlerdeki kırlentleri ile evlerin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlıyor.

ÖNERİLER – Ton-Sur-Ton Oyunlar

Duvarda bir odak noktası yaratmak için bir bölgeyi, duvar renginin bir ton daha açık renginde veya koyu tonunda boyayabilir ve buraya özel önem verdiğiniz resimleri veya objeleri asabilirsiniz. Bu formülü, tek bir duvarı, bütünüyle değişik bir duvar kağıdı ile kaplayarak da uygulayabilirsiniz.

Astro Deko – Terazi Burcu 23 Eylül / 22 Ekim

Güzellik, denge, uyum ve huzurlu ortamların aşığısınız. Romantizmi seviyorsunuz, eviniz de güzel ve zarif. Kaliteli ve konforlu yaşam tercihiniz, gelişmiş bir estetik bilgisine ve zevkine sahipsiniz. Ferah, rahat ve akışkan mekânlar tam size göre. Mekânda renk unsuru, sizin için önemli bir nitelik ve aynı mekân içinde renk tekrarından kaçınıyorsunuz. Renk paletiniz beyaz, pastel yeşil, mavi ve pembe tonları. Malzeme seçiminiz istisnasız bakır.
[+] Favori Ürünlerim